Envirokonferencia

Vážení priatelia,
s radosťou Vás pozývame na medzinárodnú konferenciu zameranú na environmentálnu výchovu na základných školách, ktorá sa bude konať 8.-9.11.2012 v Trenčianskych Tepliciach. Organizátorom konferencie je Strom života, ktorý bol úspešný v grantovom kole Medzinárodného vyšehradského fondu.


Konferencia je určená pre učiteľov základných škôl, koordinátorov environmentálnej výchovy, či pedagogických prácovníkov, ktorí vedú poobedné krúžky zamerané na environmentálnu výchovu. Na konferencii vystúpia lektori zo Slovenska, Čiech, Poľska, Maďarska a Rakúska.

Vďaka grantu je účastnícky poplatok stanovený len na 25 €, pričom poplatok zahŕňa materiály konferencie, celodenné stravovanie a občerstvenie na konferencii (počas dvoch dní), vstup do bazéna Grand a pre prvých 30 prihlásených aj ubytovanie na dve noci.

Aktuálne informácie k programu konferencie, prihlášku, ako aj ďalšie informácie sú dostupné na www.envirokonf.stromzivota.sk, prípadne ich poskytne Miroslava Šalgová, koordinátorka konferencie na emaile konferencia@stromzivota.sk.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory