Novinky v intranete Stromu života pre registrované Kluby

Strom života v uplynulých týždňoch pracoval na skvalitnení funkcionality svojho intranetu pre registrované Kluby SŽ. Výsledkom tohto snaženia je vytvorenie systému “Verejného profilu Klubu SŽ” a vytvorenie tzv. “Stromáckej pošty”. Nové funkcie “Verejný profil” a “Stromácka pošta” sú prístupné iba pre Vedúcich Klubov SŽ, individuálni členovia túto možnosť nemajú.


Pre využívanie novej funkcionality webu Stromu života je potrebné, aby ste boli prihlásení do intranetu SŽ. Prihlasovanie sa realizuje cez kolonky “Meno” a “Heslo” v pravom hornom rohu stránky.  V prípade, že si svoje heslo nepamätáte, kliknite na odkaz “Zabudnuté heslo?”.

1. Zobrazenie Verejného profilu Klubu SŽ na mape Slovenska

Kliknutím na: http://stromzivota.sk/kluby-v-okresoch/, alebo na kategóriu “ZAPOJTE SA” v hlavnom menu stránky a následne na zelené tlačidlo “Kluby SŽ na mape Slovenska” sa Vám zobrazí mapa Slovenska s registrovanými Klubmi SŽ na Slovensku.

2. Zobrazenie Verejného profilu Klubu SŽ

Po kliknutí na región sa Vám zobrazí zoznam Klubov v danom regióne. Ďalším kliknutím na jednotlivé Kluby SŽ sa Vám zobrazí ich verejný profil, ktorý obsahuje informácie o dátume založenia Klubu, počte členov, Vedúcom Klubu… Informácie vo verejnom profile slúžia na prezentáciu a sprostredkovanie základných informácii o Kluboch SŽ verejnosti, resp. ostatným Klubom SŽ na Slovensku. Prístup k mape Klubov majú aj neprihlásení užívatelia, pričom základné údaje do profilu sú čerpané automaticky z členskej prihlášky Klubu SŽ.

3. Rozšírenie Verejného profilu Klubu SŽ o fotky a iné informácie

Ak chcete rozšíriť svoj profil o zaujímavosti z Vašej činnosti alebo pridať k profilu fotky, kliknite v zelenom menu intranetu na možnosť “Úprava profilu”.

Návod, ako doplniť informácie a fotky nájdete, ak kliknete v zelenom intranetovom menu na možnosť “Úprava údajov”. Vyplnený rozšírený profil s fotogalériou má napríklad Klub Sova z Partizánskeho.

4. Stromácka pošta

Zmyslom “Stromáckej pošty” je uľahčiť Klubom komunikáciu medzi sebou a medzi Kanceláriou SŽ. Pri zobrazení “Verejného profilu” registrovaného Klubu nájdete ikonu, pomocou ktorej budete môcť napísať správu Klubu, ktorého profil si práve pozeráte.

Do systému “Stromáckej pošty” sa dostanete aj cez zelené menu intranetu kliknutím na možnosť “Stromácka pošta.”

5. Funkcie Stromáckej pošty

Stromácka pošta Vám umožňuje zasielanie správ ostatným Klubom SŽ alebo Kancelárii SŽ. Stačí si v hlavnom menu Stromáckej pošty vybrať jednu z dvoch možností “Odoslať správu Klubu”, alebo “Odoslať správu Kancelárii SŽ”, správu napísať a poslať.

V prípade, že Vám poslal správu iný Klub SŽ, budete o tom vyrozumený prostredníctvom Vašej emailovej adresy, zvolenej v členskej prihláške. V stromáckej pošte sa Vám zároveň ukladajú všetky prijaté a odoslané správy, pokiaľ ich z nášho servera nevymažete.

Veríme, že tieto novinky prispejú k zintenzívneniu propagácie Vášho Klubu a ku vytvoreniu širších spoluprác medzi jednotlivými Klubmi SŽ a Kanceláriou SŽ.
V prípade, ak by ste mali doplňujúce otázky technického typu, alebo nápady na vylepšenie systému, radi ich uvítame na adrese: kancelaria@stromzivota.sk

Tím Stromu života

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory