Jeseň na hrade Uhrovec

Tiež premýšlate nad tým, ako stráviť jesenné víkendy, kedy je už príliš zima na kúpanie, ale ešte príliš teplo na lyžovanie? Zoberte si spacák, ešus a lyžicu a poďte s nami druhý októbrový víkend na Uhrovský hrad.


Základné informácie o tábore:

Už niekoľko rokov sa snažíme priložiť ruku k dielu a zakonzervovať, opraviť a vylepšiť toto príjemné miesto. Na našich táboroch a víkendovkách sa môžete priučiť archeológií, murárstvu s použitím historických materiálov a postupov a taktiež mnohým zaujímavostiam okolo hradov.

Miesto a čas konania:

Jesenný tábor sa bude konať na hrade Uhrovec, asi 6 km od obce Uhrovec a 14 km od Bánoviec nad Bebravou od 11.10.-13.10. 2013.
Akcia začína v piatok 11.10.2013 o 17.00 na námestí v Uhrovskom podhradí.

Program a inštrukcie pre účastníkov:

Náplňou soboty bude priama pomoc Hradu a príprava kotlíkového guláša v poobedných hodinách. Jedlo je zabezpäčené na celú sobotu a nedeľné doobedie. Bývať môžete vo vlastných stanoch alebo v hrade, ale je nutné podotknúť, že na hrade je rovnaká teplota ako vonku.

Prihlasovanie:

Pre prihlásenie, alebo akékoľvek daľšie informácie, píšte na mail ma.havrila@gmail.com
Účastnícky poplatok je 6 eur, pre členov Klubu Haraburda 3 eurá.

Teší sa na Vás Klub Stromu života Haraburda.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory