Týždeň pre Zem 2016

Strom života vyhlasuje pravidelnú súťaž Týždeň pre Zem. Súťaž je určená len pre členov Klubov Stromu života. Uzávierka súťaže je 30.4.2016.


Organizácia spojených národov pre výživu a poľnohospodárstvo vyhlásila rok 2016 za Medzinárodný rok strukovín. Fazuľa, šošovica, hrach či cícer – tieto plodiny predstavujú dôležitú súčasť nášho jedálnička. Ich semená sú bohatým zdrojom rastlinných bielkovín, škrobu, vlákniny, esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálnych látok. Obohacujú pôdu o dusík, vďaka čomu sa dá ušetriť na spotrebe priemyselných dusíkatých hnojív. Používajú sa aj ako výživné krmivo pre zvieratá.


Podrobné podmienky súťaže Týždeň pre Zem 2016:
Súťaž je určená len pre členov Klubov Stromu života. Ak chce byť Klub SŽ zaradený do hodnotenia, musí zrealizovať minimálne 3 z vyhlásených aktivít pre zvolenú úroveň. Práce vyhodnotí porota, ktorou je Rada Stromu života. Porota udelí 3 ceny. Víťazné Kluby získajú okrem vecných cien aj diplom.

Miniobrazok manual
Zadanie súťaže   Manuál pre deti s handicapom

Súťažné práce zašlite najneskôr do 30. apríla 2016
emailom na kancelaria@stromzivota.sk alebo poštou na adresu:
Strom života
Trnavská cesta 7
831 04 Bratislava
Obálku označte heslom: „Týždeň pre Zem
Formuláre prezenčnej listiny a záverečnej správy z podujatia si môžete stiahnuť tu.Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory