Aj my chceme mať slogan

Milí členovia, pomôžte nám nájsť pútavý slogan, ktorý by sme chceli používať na našej webovej stránke a aj na propagačných materiáloch už od septembra.
Šikovných kreatívcov odmeníme darčekom.


Viackrát ste nás prekvapili svojou kreativitou, preto si myslíme, že ste vhodnými kandidátmi na návrh sloganu Stromu života. S nádejou vám kladieme otázku: Čo si predstavíte, keď sa povie „Strom života, občianske združenie“? Aký slogan by nás vystihoval?

Čo je to slogan?

Slogan je krátky textový útvar zložený len z niekoľkých slov. Mal by zaujať a vryť sa ľuďom do pamäti a byť pritom spájaný so Stromom života. Slogan by mal byť ľahko zapamätateľný, výstižný a originálny. Pri jeho tvorbe môžete (ale nemusíte) využiť rým, dvojzmysel alebo prenesený význam. Určite sa vyhnite vulgarizmom alebo podobnosti so sloganmi iných firiem či organizácií.

Návrhy sloganov nám zašlite emailom na riaditel@stromzivota.sk do 24.6.2016. Veľmi nás  potešíte, ak nám zašlete aj fotografie z vašej kreatívnej tvorby,.

Ďakujeme vám za pomoc.


 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory