Stromáci v Boroch

Počas víkendu (13.-14.5.) sa Bory premenia na pestrý veľtrh, ktorý bude komplet venovaný rodine. Pripravený bude mix zábavy, informácií, atrakcií či inšpirácií. Každý si tu bude môcť nájsť niečo zaujímavé pre seba – či už deti v školskom i predškolskom veku, ale aj ich rodičia. Veľtrhu sa v sobotu zúčastňuje aj Strom života.


Stromáci budú zdieľať priestor so združením Fantao, ktoré organizuje matematické kurzy Abakus. V stánku si môžete pozrieť alebo kúpiť kufrík mladého ekológa, ktorý obsahuje 31 ilustrovaných určovacích kľúčov, publikáciu IQ dieťaťa – zodpovednosť rodičov, Stromáčikovské pexeso a detské CD “Čo ak budem nepotrebný”. Pripravili sme si aj úlohy, hlavolamy, bludiská a omaľovánky pre najmenšie deti a ekotesty pre tých starších.

A pokiaľ budete mať záujem, naučíme vás počítať na abakuse – starodávnom matematickom počítadle. Takže ešte raz – v sobotu od deviatej do deviatej v Bory Mall v Bratislave.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory