Naše mesto 2018

Strom života sa aj ďalší rok zapojil do najväčšieho slovenského podujatia firemných dobrovoľníkov Naše mesto. Tento rok sme okrem pravidelného čistenia Malého Dunaja zorganizovali ešte jedno podujatie v obci Semerovo pri Nových Zámkoch. Do všetkých aktivít sa zapojilo viac ako 100 dobrovoľníkov.


Hlavnou úlohou dobrovoľníkov na akcii na ZŠ Semerovo bolo natieranie brány a plotu školy, revitalizácia školského dvoru prostredníctvom inštalácie okrasných rastlín a vonkajšieho sedenia.

Ďalšou klasickou aktivitou bolo čistenia Malého Dunaja, ktoré sa tento rok opäť pre veľký záujem konalo tri dni. Počas tohtoročného čistenia sa nám podarilo vytiahnuť z vody približne 5 metrov kubických odpadu. Ako sa nám na akcii darilo sa dozviete v krátkej reportáži nižšie.

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ktorí prejavili záujem o naše podujatia, Nadácii Pontis a Petrovi Petríkovi z Novej Dedinky (splavma.sk) za zabezpečenie lodiek a likvidáciu odpadu.

Fotodokumentácia ZŠ Semerovo:

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory