#objavstrom challenge č.2

Dátum
Od - do: 02/10/2017 - 10/11/2017


Druhá challenge: Pomôž tomu, kto pomoc potrebuje, avšak nevie o ňu požiadať.

Spôsob splnenia výzvy: Aktívnou pomocou ukáž svoj vzťah k ríši zvierat.

Termín: do 10.11.2017

Človek sa nenachádza na vrchole pyramídy živočíšnych druhov, ale je členom spoločenstva živočíchov. Naša arogancia voči tomuto spoločenstvu ohrozuje nielen nás, ale aj život ako celok. Preto vzdaj hold nezastupiteľnej úlohe zvierat v našom živote a aktívnou pomocou osláv vzťah medzi ľuďmi a ríšou zvierat.

Odporúčaný postup:

Rozhodni sa, či pôjdeš pomôcť niektorej z inštitúcií (záchranné stanice, útulky) alebo sa postaráš o zvieratá zo svojho okolia sám. Príkladom môže byť zhotovenie krmidla, hmyzieho domčeku alebo úkrytu pre ježkov. Kreativite sa medze nekladú. Vedz len, že nejde o pomoc tvojim domácim miláčikom a hospodárskym zvieratám na vašom dvore. O tie je istotne dobre postarané. Svoju pozornosť teda upriam na zvieratá, ktoré pomoc potrebujú, avšak nevedia o ňu požiadať.

Nezabudni sa pri svojej aktivite odfotiť a verejne zdieľať danú fotku na instagrame s hashtagom #objavstrom. Pokiaľ nemáš instagram, môžeš nám fotku zaslať aj emailom na objavstrom@stromzivota.sk.

Prečítaj si viac o #objavstrom challenge a nezabudni nás sledovať aj na instagrame.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory