Workshop o biodiverzite “Sme na jednej lodi”

Workshop Biodiverzita

Dátum
Od - do: 08/05/2017 - 09/05/2017


Chcete objaviť svet drobných zemných cicavcov, dokázať analyzovať vývržky našich dravcov, spoznať život včely, naučiť sa rozoznávať lišajníky a večer pozorovať netopierov? A popri tom všetkom ešte vidieť aj zubre? Ak vás zaujíma téma biodiverzity, tento workshop je pre vás ako stvorený.


Termín: 8.-9. mája.2017
Miesto konania:
Hotel Vion v Zlatých Moravciach, zámocký park v Topoľčiankach a Zubria obora.

Strom života organizuje pre svojich členov združených v Kluboch Stromu života workshop na tému biodiverzita s názvom “Sme na jednej lodi”. Workshop je určený pre členov vo veku 11 až 15 rokov (piatakov až deviatakov) v sprievode učiteľa, prípadne rodiča.

Cieľom je oboznámiť sa so zaujímavými informáciami o živote dravcov, prírodnom prostredí lišajníkov, naučiť sa monitorovať kvalitu ovzdušia a vody a pomocou batscenera spoznať druhy netopierov. Akciou vás budú sprevádzať lektori zo Stromu života, odborníci z Ochrany dravcov na Slovensku a botanička zo SAV.

Na workshop si treba priniesť:

  • občiansky preukaz / preukaz poistenca,
  • písacie potreby,
  • vhodnú turistickú obuv a oblečenie (časť workshopu bude prebiehať vonku),
  • baterku alebo čelovku,
  • fotoaparát,

Predpokladaný začiatok workshopu je o 10.00 hod. a ukončenie na druhý deň o 13.00 hod. Začiatok a koniec workshopu mierne prispôsobíme plánovaným príchodom a odchodom účastníkov.

Ako sa prihlásiť:
Prihlasovanie bolo zastavené z dôvodu naplnenia kapacity.

Doplňujúce informácie:
Náklady spojené s ubytovaním, stravou a cestovaním plne hradí Strom života. Po absolvovaní semináru vystavíme každému účastníkovi potvrdenie o účasti. Bližšie pokyny pre účastníkov zašleme prihláseným záujemcom.

V prípade otázok nás kontaktujte na blahova@stromzivota.sk alebo telefonicky: 0908109168.

Poučenie:
Z workshopu bude vyhotovený foto- a video-záznam. Účastník workshopu svojou účasťou súhlasí s tým, že Strom života môže tento záznam použiť podľa potrieb organizácie Strom života a to za účelom motivácie iných detí a škôl, aby sa zapojili do činnosti organizácie Strom života.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory