Súťaž pre stromáčikov “Naša modrá planéta”

planeta zem_01

Dátum
Od - do: 19/04/2017 - 22/05/2017


Príroda nám dáva najvzácnejšie dary potrebné pre náš život. Je krásna a pre nás veľmi dôležitá. Všetci predsa túžime po čistom vzduchu, po lúkach plných kvetov a po krištáľovo čistých potôčikoch. Tak poďme spolu chrániť našu jedinečnú modrú planétu, začnime si vážiť veci okolo seba, vodu ktorú pijeme, potravu ktorú dostávame.


Zadanie súťaže:
Z prírodného alebo odpadového materiálu deti vytvoria koláž s tematikou ochrany našej planéty. Možnosti vytvorenia koláže sú rôzne – napríklad obrázok alebo určitý predmet v interiéri alebo exteriéri (zemeguľa, strom, kytica, symbolický záhon a podobne). Najzaujímavejšie diela budú odmenené vecnými cenami.

Podmienky súťaže:
Do súťaže sa môžu zapojiť len platné Kluby Stromu života pôsobiace pri materských školách, rodinných či materských centrách alebo pri neformálnych zoskupeniach rodičov detí do 8 rokov.

Ako sa zapojiť do súťaže:
Fotografie z priebehu tvorby a samotných súťažných diel nám pošlite do 22. mája 2017 na adresu kancelaria@stromzivota.sk
Budeme radi, ak pri zasielaní fotiek či prezentácie použijete dátové úložisko.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory