Súťaž: Vianočné kúzlo

KRTKO_Titulka Stromacik_NOV2017

Dátum
Od - do: 21/11/2017 - 12/12/2017


Ozdobte halúzku prírodnými alebo recyklovanými materiálmi a súťažte o vecné ceny. Uzávierka súťaže je 12.12.2017.

Strom života vyhlasuje pre Kluby Stromu života pôsobiace pri materských školách, rodinných či materských centrách alebo pri neformálnych zoskupeniach rodičov detí do 8 rokov súťaž Vianočné kúzlo.

Naši predkovia kedysi namiesto vianočného stromčeka zdobili len jednu halúzku, ktorú zavesili nad stôl. Ani my nechceme ublížiť živým stromčekom a umelé sa nám nepáčia, preto máme pre vás návrh. Nájdite na dvore suchý rozvetvený konár, vyzdobte ho a zaveste v triede na stenu. Konár môžete nastriekať striebornou farbou a pripevniť naň drôtom vlastnoručne vyrobené ozdoby. Veľmi by ste nás potešili, keby ste na výrobu ozdôb použili len prírodné (šípky, šišky, gaštany, šúpolie, sušené ovocie) alebo recyklované materiály. To by bolo vianočné kúzlo!

Na hodnotenie nám zašlite fotografie výsledného diela na mail valachovicova@stromzivota.sk. Potešia nás aj fotky z realizácie súťažnej aktivity. Ak chcete, niektoré z ozdôb nám môžete aj zaslať poštou (Strom života, Jelenia 7, 811 05 Bratislava). Pre tri kreatívne Kluby máme pripravené pekné vecné ceny a diplom.

Upozornenie: fotografie nevkladajte do wordu, do tela emailu, ani neposielajte samostatne v niekoľkých emailoch. Ak zasielate viaceré fotografie, využite službu WeTransfer alebo iné dátové úložiská. Nezabudnite uviesť názov súťaže, názov Klubu Stromu života, sídlo Klubu a vaše priezvisko.

Uzávierka súťaže: 12.12.2017

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory