Súťaž “Týždeň pre Zem 2017″

Tyzden pre Zem_post

Dátum
Od - do: 03/04/2017 - 28/04/2017


Strom života vyhlasuje pravidelnú súťaž Týždeň pre Zem. Súťaž je určená len pre členov Klubov Stromu života. Uzávierka súťaže je 28.4.2017.


Organizácia spojených národov vyhlásila rok 2017 za Medzinárodný rok trvalo udržateľného cestovného ruchu pre rozvoj. Udržateľný turizmus zjednodušene znamená zodpovedný či ekologický turizmus – zo strany poskytovateľov služieb i samotných cestovateľov. Cestovanie má vždy dopad na krajiny a ľudí, ktorí v nich žijú. Zodpovedný turizmus sa snaží znížiť negatívny sociálny, ekonomický a environmentálny dopad a ponúka väčšie ekonomické výhody pre miestnych ľudí. Zodpovedný turizmus dbá na udržiavanie prírodného a kultúrneho dedičstva a podporuje aj pochopenie a rešpektovanie miestnych ľudí a ich kultúry.

Podrobné podmienky súťaže Týždeň pre Zem 2017:
Súťaž je určená len pre členov Klubov Stromu života. Ak chce byť Klub SŽ zaradený do hodnotenia, musí zrealizovať minimálne 3 z vyhlásených aktivít pre zvolenú úroveň. Práce vyhodnotí porota, ktorou je Rada Stromu života. Porota udelí 3 ceny. Víťazné Kluby okrem vecných cien získajú aj diplom.

Zadanie súťaže

Súťažné práce zašlite najneskôr do 28. apríla 2017e-mailom na valachovicova@stromzivota.sk alebo poštou na adresu:
Strom života
Trnavská cesta 7
831 04 Bratislava
Obálku /predmet e-mailu označte heslom: „Týždeň pre Zem

Formuláre prezenčnej listiny a záverečnej správy z podujatia si môžete stiahnuť tu.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory