Ponuka pre stromáčikov

Pre najmenších členov pripravujeme environmentálny časopis Stromáčik. Každý mesiac sa môžete tešiť na príbehy z lesa-nelesa, vyfarbovačku a sériu úloh či kvízov. V časopise vyhlasujeme aj súťaž mesiaca. V školskom roku 2017/2018 ich bude celkovo 8 (okrem decembrového a júnového čísla). Budeme radi, ak sa zapojíte. Časopis Stromáčik vychádza počas školského roka, vždy v polovici mesiaca.

Od októbra 2017 budeme začiatkom každého mesiaca zverejňovať aj námety na outdoorové vzdelávacie aktivity. Námety si budete môcť stiahnuť vo formáte pdf, pričom oceníme, ak nám na ne napíšete spätnú väzbu. 

Pokiaľ radi spievate, odporúčame vám využiť bohato ilustrované tematické CD “Čo ak budem nepotrebný“. Detskými interpretmi naspievané CD obsahuje 13 skladieb plus bonus s Thomasom Puskailerom.

Poteší nás, ak budete zdieľať vaše skúsenosti s projektami a súťažami Stromu života alebo nám napíšte aj o ďalších aktivitách, ktoré v rámci svojho Klubu realizujete. Článok na zverejnenie spolu s fotografiami stačí poslať na e-mailovú adresu kancelaria@stromzivota.sk a my sa už o zvyšok postaráme.


cd
1. Hymna malých stromáčikov     
baterky
2. Nebezpečné baterky     
vratna flaska
3. Vratná fľaška     
lopata
4. Zodratá lopata     
petka
5. PET-KA     
zuvacka
6. Vyžuvaná žuvačka     
konzerva
7. Stará konzerva     
guma
8. Guma drapák     
papier
9. Papierový sen     
igelitka
10. Lietajúca igelitka     
skatula
11. Nepotrebná škatuľa     
kartonko
12. Kartónko     
kosielka
13. Krátka košieľka     


knihaPre rodičov, pedagógov a vychovávateľov detí predškolského veku (3 – 6 rokov) ponúkame príručku IQ DIEŤAŤA – ZODPOVEDNOSŤ RODIČOV, ktorú vytvoril medzinárodne uznávaný neuroendokrinológ Dr. Ranko Rajović. Príručka vás prevedie jedinečným vzdelávacím programom a predstaví vám jednoduché, no z hľadiska rozvoja mozgu, a tým aj celej osobnosti dieťaťa, mimoriadne účinné cvičenia, ktoré podporujú nekonformné myslenie, fantáziu, spontaneitu, hravosť, schopnosť empatie a zmysluplnú komunikatívnosť.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory