Publikácie pre členov zdarma | Strom života

Publikácie pre členov zdarma

Kluby Stromu života majú jedinečnú príležitosť získať naše publikácie pre všetkých svojich členov zdarma.

Všetky uvedené tituly elektronizujeme a členovia si ich môžu kedykoľvek stiahnuť z nášho webového portálu. Zároveň každoročne budeme môcť jednotlivé tituly dopĺňať o nové poznatky a aktivity, bez nutnosti nákladnej dotlače. Súčasné skladové zásoby uvedených titulov by sme radi rozdali našim členom. Ak máte záujem prihláste sa u svojho územného členského koordinátora alebo na emailovej adrese kancelárie ([email protected]). Každý Klub si môže objednať z každého titulu maximálne toľko publikácii, koľko má platných členov v roku 2011. Táto mimoriadna akcia platí len do minutia našich zásob. Platí pravidlo: “Kto skôr príde, ten skôr melie.” Zaslanie publikácií je zdarma, poštovné pre svoje Kluby hradí Strom života.

Môžete si vybrať z nasledovných titulov:

     
Kyslý dážď Živá voda Lišajníky
 nasa historia  
Zakliata hora Živá história Pamiatky okolo nás

Pozn: Akcia sa týka publikácií, nie pomôcok. To znamená že, ak si niekto objedná 10 kníh Lišajníky, nemôže automaticky čakať, že dostane aj plagát na určovanie lišajníkov. Pomôcky k environmentálnej výchove si môžete objednať v našom internetovom obchode. Publikácia z projektu Ozón je už minutá, preto sa ani medzi vyššie uvedenými publikáciami nenachádza. 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory