Splavte rieku na člnoch Stromu života | Strom života

Splavte rieku na člnoch Stromu života

Tak ako po minulé roky, Strom života opäť poskytuje možnosť členom Stromu života zapožičať si nafukovacie člny na splav riek. K dispozícii je 8 nafukovacích 2-3 miestnych člnov Pálava. Člny sa rezervujú on-line, priamo na našej stránke (po prihlásení sa menom a heslom) a Vaše rezervácie môžete kedykoľvek aj zmeniť.


Cena za požicanie člnov: 5 € / čln / deň
V cene zapožičania je nepremokavý vak, pádla, plávacia vesta pre každého účastníka splavu a pumpa pre celú výpravu. V prípade záujmu Vám zapožičiame zdarma aj bezpečnostné helmy.

Podmienky požičania člnov:
Člny si môže požičať iba platný člen Stromu života, starší ako 18 rokov.
Člny je potrebné vyzdvihnúť a vrátiť osobne v Kancelárii Stromu života na adrese: Mlynské Nivy 41, Bratislava.
Člen, ktorý si člny požičia, zodpovedá za zapožičaný majetok a v prípade poškodenia alebo straty je povinný organizácii uhradiť prípadné škody. Člen zároveň zodpovedá za to, že člny budú vrátané vyčistené a vysušené.

Postup rezervácie člnov:

  1. Prihláste sa cez Vaše prihlasovacie meno a heslo na stránke Stromu života. Pokiaľ Vám meno a heslo nefunguje, je možné že Vaše členské už vypršalo a je potrebné si ho najprv obnoviť.
  2. Z intranetového menu si vyberte ponuku “Požičiavanie člnov” (menu sa Vám zobrazí vpravo).
  3. V registračnom formulári je nutné vyplniť dátum vyzdvihnutia člnu a dátum vrátenia člnu. Po stlačení tlačidla “Zistiť dostupnosť” sa zobrazí tabuľka s dostupnými člnmi v danom termíne.
  4. Vyberte si ľubovoľný počet člnov a stlačením tlačidla “Odoslať” potvrdíte rezerváciu člnov. Ak sú člny úspešne rezervované, táto informácia sa zobrazí v rámci kolonky Rezervované člny. V tejto kolonke je možné rezerváciu zrušiť prostredníctvom tlačidla “x” alebo rezerváciu zmeniť, vybratím člnu a zmenením dátumu rezervácie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na adrese [email protected]

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory