Cesta ku koreňom | Strom života

Cesta ku koreňom

Strom života, ako partner Základného článku Hnutia Brontosaurus – Modrý kameň, Vás pozýva na návštevu česko-slovenských dediniek v rumunských horách. Vyráža sa 1.8.2012 z Bratislavy, návrat je naplánovaný na 17.8.2012 (opäť do Bratislavy). Výprava je určená pre mládežníkov do 30 rokov a účastnícky poplatok je 72 €.


Miesto: rumunský Banát
Počet účastníkov: max. 7 ľudí
Cieľová skupina: mládež vo veku 18 až 30 rokov (vrátane). Výpravy sa zúčastňujú mladí ľudia z Čiech, Slovenska, Poľska a Rumunska.
Účastnícky poplatok: 72 €. Akcia je spolufinancovaná z programu Mládež v akcii.

Program: spoznávanie nádhernej rumunskej prírody (potulky aj v noci), pomoc miestnym starousadlíkom, oprava starého domu, ktorý bude našim domovom, spoznávanie starých remesiel, stavba vlastnej pece, v ktorej si upečieme chlieb, spracovanie mlieka do podoby masla a tvarohu, spoznávanie takmer zabudnutých tradícií, umývanie v drevených korytách… skrátka romantické prázdniny.
Ubytovanie: v starom neosídlenom dome, počas nočnej turistiky sa spí pod širákom. Povinnou výbavou účastníka je vlastný spacák, karimatka a ešus.
Strava a cestovné je zahrnuté v účastníkom poplatku. Stravu si však budeme ako skupina pripravovať sami.
Pre účastníkov bude k dispozícii zdravotník, účastníkom však odporúčame zabezpečiť si cestovné poistenie.

rumunsko rumunsko
rumunsko brontosaurus - modry kamen

Ako sa prihlásiť?

Záväzné prihlášky zasielajte emailom na [email protected]. Súčasťou emailovej prihlášky je vyplnený nasledujúci dotazník.
Kontakt: Strom života, Matúš Čupka, Mobil: 0948 525 858.

mladez v akcii

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory