Šťastné a veselé… | Strom života

Šťastné a veselé…

Milí stromáci,

prajeme Vám krásne Vianoce, veľa darčekov pod stromčekom a najmä dostatok pokoja v tejto uponáhľanej dobe. Aj v budúcom roku máme pre Vás pripravené rôzne súťaže, či aktualizované metodiky ku programom environmentálnej výchovy.


Už v januári sa napríklad môžete tešiť na výtvarnú a literárnu súťaž, v marci nás čaká Týždeň pre vodu a kampaň Hodina Zeme, v apríli Týždeň pre Zem a v máji Dni biodiverzity a video súťaž Nevzdávaj to. Ak všetko pôjde podľa plánu, tak koncom školského roka navštívime 24 Klubov a zorganizujeme u Vás koncert. Počas roka sa veľmi radi s Vami stretneme na workshopoch zameraných na hlinené staviteľstvo, či permakultúru alebo na letných táboroch na slovenských hradoch. Dúfame, že v budúcom roku slávnostne zahájime aj environmentálny program pre materské škôlky a že na jeseň sa nám podarí zorganizovať druhý ročník environmentálnej konferencie s rečníkmi z viacerých krajín Európy.

Ďakujeme Vám, že ste členmi našej komunity, že nám posielate Vaše práce a výtvory a že občas pripojíte aj informáciu o tom, ako sa Vám darí. Motivuje nás to pripravovať pre Vás neustále nové a nové aktivity.

Šťastné a veselé Vám praje
Jožin, Naďa, Rišo, Martin, Vlado, Mima, Monika, Michal, Miloš, Mirka, Evka, Stanka, Soňa a Roman

Malý darček pre Vás: 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory