Hodina Zeme 2013 | Strom života

Hodina Zeme 2013

Milí naši členovia, aj v roku 2013 sa Strom života pripája k celosvetovej kampani Hodina Zeme.

Všetky podstatné informácie k tejto kampani nájdete na našej stránke. Tešíme sa na Vaše fotky a videá.


Pripojte sa v sobotu, 23.3.2013 o 20:30 do kampane Hodina Zeme a vyjadrite tak svoj pozitívny postoj k našej planéte.

Hodina Zeme je dôležitou výzvou pre každého jednotlivca, vládu či firmu, aby prevzali zodpovednosť a zohrali tak svoju rolu pri zaisťovaní udržateľnej budúcnosti. Pretože každý má schopnosť zmeniť svet, v ktorom žijeme.
Zapojiť sa môžete zhasnutím svetiel na jednu hodinu alebo zapojením sa do kampane “Niečo za niečo“.


Tohtoročná kampaň Hodiny Zeme 2013 sa nesie v znamení hesla: “Niečo za niečo“.
Tak ako v iných krajinách, aj na Slovensku začali ľudia vytvárať vlastné výzvy v duchu tohto hesla. Thomas Puskailer, spevák zo Slovensko hľadá Superstar si pripravil pre školy taktiež jednu výzvu.

 

24 najaktívnejších Klubov Stromu života, ktoré sa  zapoja do hodnotených aktivít (kampaň Hodina Zeme a súťaže Tajomstvo stromu, Moja voľba, Týždeň pre vodu), získa špeciálny darček – envirokoncert vo svojom meste v mesiacoch máj až jún. Hlavným aktérom koncertov bude Thomas Puskailer, ktorý okrem spevu bude viesť aj súťažno-náučné aktivity na témy životného prostredie.


Čo ďalej?
Hodina Zeme je posolstvom nádeje a činu, pričom toto posolstvo nie je len o zhasínaní svetiel na hodinu raz za rok. Predstavte si, čo dokážeme, ak budeme konať spoločne a staneme sa zodpovednými ľuďmi. Nielen počas jednej hodiny, ale počas celého roka. Preto sledujte našu webstránku a zapojte sa aj do ďalších aktivít ako napríklad Týždeň pre vodu, Týždeň pre Zem, Dni biodiverzity, Nevzdávaj to, či Spoločenstvo stromov.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory