Výchovné koncerty Eco Glass Tour – zostáva 1 deň | Strom života

Výchovné koncerty Eco Glass Tour – zostáva 1 deň

Že by sklo priniesli na Zem mimozemšťania? Alebo vzniklo pri sopečnej činnosti? Chalani z tanečnej skupiny The Pastels v tom nemajú celkom jasno. Ale svojim presvedčivým vystúpením skoro zmiatli aj nás. Ešte šťastie, že scenár koncertov Eco Glass Tour už máme naštudovaný a presvedčivo vieme povedať, že ani jedna možnosť nie je správna.


V kancelárii sa nám to už pomaly kopí výtvarnými dielami, básničkami, či prózou. Ostávame užasnutí, akí šikoní výtvarníci, básnici, či spisovatelia ste. Tešíme sa aj z vypracovaných úloh z Týždňa pre vodu, či z vašich správ o Hodine Zeme. Pre oneskorencov pripomíname, že do uzávierky súťaží zostáva 1 deň. Vyhodnotenie súťaží máme v pláne v piatok, čiže hneď ďalší týždeň výsledky zverejníme.

Na záver ešte pár slov k moderátorovi Eco Glass Tour. Možno si niektorí z vás budú na neho pamätať, keď bol ešte malý chalan, tak vyspevoval o psíkovi Bobim, ktorý zjedol lego. Áno, áno, presne tak. Moderátom koncertov bude Martin Madej.

Na výchovných koncertoch vystúpi Thomas Puskailer a tanečná skupina RDS Company. Koncerty finančne podporuje Zväz sklárskeho priemyslu Slovenskej republiky a Recyklačný fond.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory