Výchovné koncerty Thomasa Puskailera – ostáva už iba 5 dní! | Strom života

Výchovné koncerty Thomasa Puskailera – ostáva už iba 5 dní!

Ak ste členom, alebo Vedúcim Klubu Stromu života, ostáva vám už iba 5 dní na to, aby ste rozhodli o tom, či jeden zo série výchovných koncertov Eco Glass Tour 2013 sa bude konať práve na vašej škole.


Výchovné koncerty Eco Glass Tour 2013 organizuje Strom života spolu so spevákom zo Superstar Thomasom Puskailerom a zamerané budú na tému recyklácie skla. Rozhodnúť o tom, či sa bude výchovný koncert konať práve vo vašom meste, alebo na vašej škole, môžete tým, že sa zapojíte do jarných súťaží Stromu života, ktorých uzávierka je už o 5 dní – 31.3.

Zapojiť sa môžete do výtvarnej súťaže Tajomstvo stromu, literárnej súťaže Moja voľba, alebo ekovýchovnej súťaže Týždeň pre vodu. Najúspešnejšie Kluby získajú možnosť zadarmo privítať vo svojom meste speváka zo Superstar, tanečnú skupinu RDS Company a mať nezabudnuteľný zážitok z programu zameraného na tému recyklácie skla.

Organizačný tím Eco Glass Tour 2013 medzičasom vyspovedal moderátorov Adelu a Sajfu ohľadom ich vzťahu ku sklu.
Vedeli ste, že keď vyhodíte sklenenú fľašu cez zatvorené okno, tak sa nič nestane? Nie? Pozrite si video a dozviete sa ešte viac:)

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory