Výchovné koncerty Thomasa Puskailera – ostávajú už iba 4 dni! | Strom života

Výchovné koncerty Thomasa Puskailera – ostávajú už iba 4 dni!

Výchovné koncerty Eco Glass Tour 2013 organizuje Strom života spolu so spevákom zo Superstar Thomasom Puskailerom a zamerané budú na tému recyklácie skla. Rozhodnúť o tom, či sa bude výchovný koncert konať práve vo vašom meste, alebo na vašej škole, môžete tým, že sa zapojíte do jarných súťaží Stromu života, ktorých uzávierka je už o 4 dni – 31.3.

Po moderátoroch Fun rádia sme vyspovedali speváka zo Slovensko hľadá Superstar Petra Cmoríka. Zistili sme napríklad, že Peťo Cmorík pije najradšej zo skla. Pozrite si video a možno budete vedieť odpovedať na viac otázok ako Peťo.:)

Zapojiť sa môžete do výtvarnej súťaže Tajomstvo stromu, literárnej súťaže Moja voľba, alebo ekovýchovnej súťaže Týždeň pre vodu. Na výchovných koncertoch vystúpi Thomas Puskailer a tanečná skupina RDS Company. Koncerty finančne podporuje Zväz sklárskeho priemyslu Slovenskej republiky a Recyklačný fond.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory