EuroVelo – Medzinárodná cyklotúra | Strom života

EuroVelo – Medzinárodná cyklotúra

Priaznivcom cykloturistiky dávame do pozornosti tohtoročnú letnú medzinárodnú cyklotúru EuroVelo International Bike Tour, ktorá začína v Budapešti a povedie cez celé Maďarsko v termíne 14.-20.7. 2013. EuroVelo je sieť európskych cyklistických trás, ktorú organizuje Európska cyklistická federácia ako sieť 12 trás naprieč celým európskym kontinentom.


Počas 7 dní a 6 nocí bude môcť 50 účastníkov spoznávať a vychutnávať si krásy Maďarska. Ku skupine je možné sa pripojiť v ktorejkoľvek etape, ale oveľa hodnotnejšie bude samozrejme vychutnať si celú dĺžku trasy. Cena na 7 dní a 6 nocí je 140 €, pre účastníkov s vlastnými stanmi 125 €. Cena zahŕňa: ubytovanie (kempy, internáty, motely alebo táboriská na rôznych miestach), 3 jedlá denne, turistického sprievodcu, základnú opravu bicykla (bez nových súčiastok), tričko, odznak, mapu a členský poplatok. Pre organizované minimálne 5-členné skupiny ako aj pre účastníkov, ktorí neabsolvujú celú dĺžku cyklotúry je poskytovaná zľava. Prihlásiť sa je možné do 3.mája, ak sa uchádzate o zľavnenú cenu, účastníci, ktorí hradenia celý poplatok sa registrujú do 15.mája. Kvôli obmedzenému počtu miest však budú uprednostnení účastníci so skorším dátumom registrácie.

Viac informácií o programe a registrácii nájdete tu.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory