3 dni do zahájenia… 2-jitá porcia videa… 1 Latinák | Strom života

3 dni do zahájenia… 2-jitá porcia videa… 1 Latinák

Najviac o skle a ešte k tomu fundovane nám porozprával Lukáš Latinák. Niet sa čomu čudovať, za sklára sa vyučil a zhruba dva mesiace v sklárňach aj pracoval. Potom ho však zlákali herecké chodníčky. Rozmýšľali sme, čo s toľkým natočeným materiálom spraviť. Veď ak by sme chceli rozhovor použiť celý, Eco Glass Tour by bolo len o Latinákovi.


A to predsa nemôžeme dopustiť, veď sa tešíte aj na iné osobnosti. A čo by na to povedali Thomas Puskailer a Martin Madej, ak by sme púšťali len videoprodukciu a oni by nemali šancu sa k vám prihovoriť. Využili sme teda priestor odpočtu zahájenia koncertov a ponúkame vám nie jedno, ale hneď dve videá. V tom prvom vám Lukáš porozpráva o histórii skla a o vlastnostiach skla ako obalového materiálu. V druhom videu čo to prezradí o najväčších sklárskych majstroch. Zostávali sme v nemom úžase, čo všetko si Lukáš zo školy pamätá. Veď posúďte sami.

Harmonogram koncertov spolu s plagátom nájdete tu.
Eco Glass Tour vzniklo za finančnej podpory Zväzu sklárskeho priemyslu SR a Recyklačného fondu SR.

logo

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory