Jeseň na hrade Uhrovec | Strom života

Jeseň na hrade Uhrovec

Tiež premýšlate nad tým, ako stráviť jesenné víkendy, kedy je už príliš zima na kúpanie, ale ešte príliš teplo na lyžovanie? Zoberte si spacák, ešus a lyžicu a poďte s nami druhý októbrový víkend na Uhrovský hrad.


Základné informácie o tábore:

Už niekoľko rokov sa snažíme priložiť ruku k dielu a zakonzervovať, opraviť a vylepšiť toto príjemné miesto. Na našich táboroch a víkendovkách sa môžete priučiť archeológií, murárstvu s použitím historických materiálov a postupov a taktiež mnohým zaujímavostiam okolo hradov.

Miesto a čas konania:

Jesenný tábor sa bude konať na hrade Uhrovec, asi 6 km od obce Uhrovec a 14 km od Bánoviec nad Bebravou od 11.10.-13.10. 2013.
Akcia začína v piatok 11.10.2013 o 17.00 na námestí v Uhrovskom podhradí.

Program a inštrukcie pre účastníkov:

Náplňou soboty bude priama pomoc Hradu a príprava kotlíkového guláša v poobedných hodinách. Jedlo je zabezpäčené na celú sobotu a nedeľné doobedie. Bývať môžete vo vlastných stanoch alebo v hrade, ale je nutné podotknúť, že na hrade je rovnaká teplota ako vonku.

Prihlasovanie:

Pre prihlásenie, alebo akékoľvek daľšie informácie, píšte na mail [email protected]
Účastnícky poplatok je 6 eur, pre členov Klubu Haraburda 3 eurá.

Teší sa na Vás Klub Stromu života Haraburda.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory