Veselá zimná záhradka | Strom života

Veselá zimná záhradka

Keďže je ešte len február, mnohí záhradkári oddychujú a čakajú na vhodné jarné počasie, aby mohli začať s každoročnými prácami vonku. Mnohí však svoju starostlivosť venujú izbovým rastlinám, aby sa ich kvety tešili aj v zime. Ukážeme vám jednoduchý spôsob, ako si môžete skrášliť svoju izbu či triedu počas celého roka.


Stromáci z Klubu Margarétky sa rozhodli spraviť si veselú zimnú záhradku, ktorá im prinesie potešenie aj počas chladných zimných dní. Využili na to prázdne plastové fľaše, pre ktoré tak našli pekné a zmysluplné uplatnenie. Fľaše zostrihli na vhodnú výšku. Z farebného papiera si povystrihovali oči a ústa, ktoré nalepili na fľaše, aby tak budúcej záhradke vytvorili veselú tváričku. Následne už len stačilo do fľaše nasypať zeminu a zasiať do nej semienka kvetín. Teraz budú stromáci netrpezlivo čakať, kedy rastlinky začnú rásť, aby sa mohli tešiť z rozkvitnutých kvetov.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory