Čisté hory a potoky v Pieninách | Strom života

Čisté hory a potoky v Pieninách

Správa PIENAP-u v spolupráci so Štátnymi lesmi TANAP-u, Klub priateľov PIENAP-u a Strom života Vás srdečne pozývajú na XV. ročník akcie “Čisté hory a potoky”. Ak v rámci Dňa Zeme chcete aktívne prispieť k čistote turistických chodníkov a vodných tokov na území Pieninského národného parku, obujte si poriadne topánky a neváhajte sa zapojiť.


Stačí prísť na dohodnuté miesto stretnutia, kde dostanete zberné vrecia a ochranné rukavice a zároveň Vám bude pridelený určitý úsek turistického chodníka alebo brehu vodného toku. Vašou úlohou bude pridelený rajón vyčistiť od odpadov a prispieť tak k ochrane nášho prírodného bohatstva.

Takže kedy a kde?

25.04.2014 (piatok) o 8:00 – Červený Kláštor // Haligovce // Lesnica

Vyberte si odkiaľ vyrazíte (jedno z troch miest) a dajte nám vedieť emailom na [email protected] alebo na mobil 0903/298403. Vo svojej odpovedi prosím uveďte koľkí prídete, na aké východiskové stanovište a prípadne kontakt na seba. Pani Ing. Malatinová z PIENAPu Vám vie poskytnúť aj prípadné doplnkové informácie o akcii.

Organizátori:

pienap tanap KLUB PRIATEĽOV PIENAP-U

strom zivota

Sponzori:
Správa Povodia Dunajca a Popradu, Reštauračné zariadenie Dunajec, Cyprián, n.o., Červený Kláštor, Chata PIENINY, spol. s.r.o.

udalost

Plagát na stiahnutie       Facebook udalost

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory