Keď každý priloží ruku k dielu | Strom života

Keď každý priloží ruku k dielu

Je veľmi dobré, keď v obci spolupracujú zástupcovia samosprávy, miestnych organizácií a škôl. O takýto pekný príklad spolupráce sa s nami podelili aj členovia Klubu Stromu života Dedinkári z obce Dedinka v okrese Nové Zámky.


Chceme sa pochváliť akciou, ktorú sme zorganizovali pri príležitosti Dňa Zeme. Oslovili sme zástupkyne SČK v Dedinke, pani starostku Vieru Belanovú a zorganizovali sme v našej obci brigádu. Naša pani starostka je žena činu, ani na moment nezaváhala, kúpila sadenice nových okrasných tují, ktoré s dôverou zverila našim žiakom. K stromákom sa pridali aj starší žiaci a naši úplne najmladší čistili okolie školy a ihrísk od odpadkov. Tešíme sa aj na ďaľšiu spoluprácu.

Ing. Ľubica Čajkovičová a Dedinkári

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory