Ludanická 1000 | Strom života

Ludanická 1000

Šport je súčasťou nášho života. Len na to v dnešnej dobe často zabúdame. Napriek tomu sa ešte stále nájde veľa detí, ktoré radi športujú. Šport je pre ne samozrejmosťou a spestrením voľných chvíľ.


Druhý júnový týždeň sa členovia klubu Stromu života Mravenisko  v Ludaniciach  už po druhýkrát stretli, aby si zmerali svoje sily a vytrvalosť v behu na 1000 metrov. Najskôr výstrel zo štartovacej pištole odštartoval tých najmladších – deti do 6 rokov, ktorí úspešne pribehli do cieľa a traja najrýchlejší sa tešili z víťazstva. Starší členovia Klubu ich vytrvalo povzbudzovali a pripravovali sa na svoj beh. Po úspešnom odštartovaní si potom aj oni  zmerali svoje bežecké sily a vytrvalosť. Ako poslední štartovali najstarší členovia Klubu. Ani tí sa nedali zahanbiť a všetky svoje sily vložili do svojho behu.

Aj keď vyhrať vo všetkých kategóriách mohli len tí najrýchlejší a najvytrvalejší, všetci si odniesli dobrý pocit zo svojej snahy a výkonu. Veď zas urobili niečo dobré pre svoje zdravie.

 Štart  Ešte kúsok  Cieľ
     
 Mladší víťazi  Mladšie víťazky  Starší víťazi
   
 Staršie víťazky  Oddych

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory