EY Community Day 2014 so Stromom života | Strom života

EY Community Day 2014 so Stromom života

Strom života, spolu s Nadáciou Pontis, zorganizoval už druhý ročník čistenia Malého Dunaja v spolupráci s firmou EY. Akcia s názvom EY Community Day tento krát pritiahla k vode 17 zamestnancov firmy EY.


Čistenie Malého Dunaja sa pomaly stáva rutinnou záležitosťou v portfóliu aktivít Stromu života. Od roku 2012 zorganizoval Strom života už sedem čistení na vodách tejto rieky. Siedme čistenie v poradí (tretie tento rok) sa nieslo v pozitívnom kolektívnom duchu, za čo sme vďačili aj priaznivému počasiu počas celého podujatia.

Zamestnancom firmy EY sa tento krát podarilo vyzbierať z rieky približne 25 sto litrových vriec odpadu a osem pneumatík z osobných a nákladných automobilov. Vo vode skončila posádka jednej lode, čo sa však našťastie neprejavilo na ich pozitívnej nálade a ochote pracovať:)

V mene Stromu života sa chceme ešte raz poďakovať všetkým zúčastneným z firmy EY a Nadácii Pontis. Poďakovanie patrí aj nášmu partnerovi Petrovi Petríkovi z Novej Dedinky (splavma.sk), ktorý nám zapožičal člny.

Nižšie si môžete pozrieť krátku fotoprezentáciu dokumentujúcu podujatie.
Ak by ste mali záujem zorganizovať podobnú akciu, neváhajte nás kontaktovať.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory