II. workshop Metodiky NTC v Banskej Bystrici | Strom života

II. workshop Metodiky NTC v Banskej Bystrici

12. novembra 2014 sa v Banskej Bystrici uskutoční druhý praktický workshop k Metodike NTC (Nikola Tesla centrum) na Slovensku. Workshop bude viesť autor Metodiky NTC Dr. Ranko Rajović. Organizátorom workshopu je Strom života v spolupráci s OMEP Slovensko. Účastníci získajú nové zručnosti v oblasti aplikácie metodiky NTC v praxi.


Cieľom workshopu je prostredníctvom cvičení na rozvoj abstraktného myslenia a práce s asociáciami účastníkom priblížiť spôsoby vzdelávania smerom k rozvoju funkčného myslenia detí v predškolskom veku. II. workshop je určený primárne účastníkom predchádzajúceho I. workshopu, ktorý bol na jar tohto roku realizovaný v Banskej Bystrici a v Bratislave. 

Čas: 12. november 2014, začiatok o 9:00 koniec o 15:00
Miesto: Gymnázium A. Sládkoviča, Komenského 18, 974 01 Banská Bystrica
Účastnícky poplatok: 40,-Eur (na základe Vašej prihlášky Vám e-mailom zašleme predfaktúru ktorú je potrebné uhradiť najneskôr tri dni pred začatím workshopu. Originál faktúry Vám odovzdáme počas workshopu.)

Prihlasovací formulár nájdete TU.
Prihlásiť sa je možné  najneskôr do 7. novembra 2014.


Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory