II. workshop Metodiky NTC v Banskej Bystrici – predĺženie termínu pre prihlásenie | Strom života

II. workshop Metodiky NTC v Banskej Bystrici – predĺženie termínu pre prihlásenie

II. workshop Metodiky NTC sa uskutoční už 12. novembra 2014 v Banskej Bystrici. Na základe Vašich ohlasov predlžujeme možnosť prihlásenia sa do pondelka 10. 11. 2014. Workshop je zameraný na zdokonalenie sa v aplikácii Metodiky NTC a precvičenie si spôsobov práce týmto inovatívnym prístupom. Využite túto jedinečnú príležitosť zúčastniť sa workshopu Metodiky NTC pod vedením jej autora Dr. Ranka Rajovića.


Dr. Ranko Rajović je špecialista v oblasti neuroendokrinológie a zároveň tvorca Metodiky NTC (Nikola Tesla Centrum) zameranej na podporu maximálneho rozvoja biologického potenciálu detí od útleho veku života. Dr. Rajović je  tiež zakladateľom MENSA Srbsko a členom Medzinárodnej komisie pre nadané deti MENSA International.Výsledky svojho výskumu transformoval do Metodiky NTC, ktorej praktické využitie pomáha predchádzať základným chybám vo výchove a vzdelávaní  a inšpiruje  k využívaniu fyziologicky najprirodzenejších fyzických a mentálnych cvičení detí do šiestich rokov života. Tieto cvičenia podnecujú masívnu tvorbu nových synapsií – spojení medzi neurónmi určujúcimi úroveň inteligencie človeka.

Bližšie informácie:
Čas: 12. november 2014, začiatok o 9:00 koniec o 15:00

Miesto: Gymnázium A. Sládkoviča, Komenského 18, 974 01 Banská Bystrica
Účastnícky poplatok: 40,-Eur (na základe Vašej prihlášky Vám e-mailom zašleme predfaktúru, ktorú je potrebné uhradiť najneskôr 10. novembra 2014. Originál faktúry Vám odovzdáme počas workshopu.)

Prihlasovací formulár nájdete TU.

Prihlásiť sa je možné  najneskôr do 10. novembra 2014.

 

 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory