Deň Zeme so Zelenáčmi z Brzotína | Strom života

Deň Zeme so Zelenáčmi z Brzotína

Každoročne sa 22. apríla koná deň, ktorý je venovaný našej planéte Zem. V tento deň sa usporadúvajú rôzne akcie. Aj členovia Klubu SŽ Zelenáči sa zúčastnili takéhoto dňa, a strávili sme ho spolu s pracovníkmi NP Slovenský kras.


Najprv sme v škole vytvorili eko-plagáty. Potom sme vyšli na lúku neďaleko našej školy. Najprv sme vyzbierali niekoľko vriec odpadkov, ktoré tu zanechali obyvatelia našej obce. Nazbieraný odpad sme vytriedili do vopred označených vriec. Potom sme sa zabavili pri rôznych zaujímavých aktivitách. Riešili sme eko-hádanky, poznávali rastliny a stopy zvierat, kreslili sme na papierové tácky, robili tieňové sochy. Keď sme vyhladli, občerstvili sme sa jablkami. Všetku svoju činnosť sme vyhodnotili a najlepší dostali sladkú odmenu. Tento deň sa nám vydaril a znamenal zábavu a poučenie pre všetkých zúčastnených.

Ing. Iveta Hliváková, vedúca Klubu Zelenáči, Brzotín

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory