Seminár pre stromáckych novinárov | Strom života

Seminár pre stromáckych novinárov

Chceš sa zdokonaliť v písaní článkov a získať nové inšpirácie? Strom života organizuje 1. ročník seminára, na ktorý pozýva všetkých amatérskych novinárov časopisu STROM a mladých záujemcov, ktorí sa chcú stať stromáckym novinárom. Seminárom Vás budú sprevádzať profesionálni lektori z praxe a je pre Vás pripravený pestrý program.


Termín a miesto konania: 22.-23.9.2015 v Nitre a Diakovciach.

Rámcový program:

Stretneme sa v Nitre a vydáme sa na návštevu Správy CHKO Ponitrie, kde sa oboznámime s viacerými environmentálnymi témami. Nasledovať bude návšteva Univerzitného tlačového centra UKF Nitra spojená s prednáškou a návšteva novinárskeho centra MY Nitrianske noviny. Pred večerou sa vyberieme do Diakoviec, kde sa ubytujeme a zahráme sa večer rôzne hry.

Na druhý deň príde za nami do Diakoviec redaktor z Nitrianskych novín a bývalá redaktorka Slovenského rozhlasu, počas písania pokusných článkov vám budú poskytovať rady a odporúčania. Ak nám bude počasie priať, pred odchodom domov sa pôjdeme ešte okúpať na kúpalisko. Cesta z Diakoviec späť do Nitry bude spoločná.

Ako sa prihlásiť:

Prihlásiť sa môžete vyplnením a odoslaním elektronického formulára do 16.09.2015, ktorý nájdete na: http://goo.gl/forms/bKNmFTVRlt. Počet miest je limitovaný!

Doplňujúce informácie:

Náklady spojené s ubytovaním, stravou a cestovaním plne hradí Strom života. Po absolvovaní semináru vystavíme každému účastníkovi potvrdenie o účasti. Na seminár si prineste písacie potreby, notebook alebo tablet. Vítaný bude aj fotoaparát. Bližšie pokyny pre účastníkov zašleme prihláseným záujemcom.

V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected] alebo telefonicky: 0908109168.


Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory