Envirokonferencia 2015 | Strom života

Envirokonferencia 2015

Január je v plnom prúde, no v nás ešte stále doznievajú príjemné pocity z decembrovej Envirokonferencie, ktorá sa uskutočnila v krásnom prostredí Tatranskej Štrby. Účastníkmi konferencie boli učitelia základných škôl, koordinátori environmentálnej výchovy a pracovníci s mládežou.


Cieľom konferencie bolo odprezentovať zúčastneným moderné formy vyučovania environmentálnej výchovy na základných školách, vytvoriť plaformu na zdieľanie názorov a skúseností z praxe a v neposlednom rade oboznámiť účastníkov z metodikami environemntálnej výchovy vytvorenými podľa metódy E-U-R, či krátka ukážka mobilnej aplikácie ECO UP.

Ďakujeme ešte raz všetkým zúčastneným za ich bdelú účasť a podnetné príspevky do diskusie a tešíme sa na opätovné stretnutie na ďalšom ročníku Envirokonferencie.

Ako sa nám na konferencii darilo si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže, ďalej v rámci projektu podporeného z dotácie Deutsche Bundesstiftung Umwelt a v rámci projektu spolufinancovaného zo zdrojov Európskej Únie, Program Erasmus+. Partnermi projektu boli občianske združenie INAK, taliansky biometeorologický výskumný inštitút Consoliglio nazionala delle ricerche, španielska organizácia VITA XXI SLP, Základní článek Hnutí Brontosaurus Modrý Kámen z Českej republiky a nemecká organizácia Grüne Liga.
EU flag-Erasmus+_vect_POS

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory