Workshop “Sme na jednej lodi” | Strom života

Workshop “Sme na jednej lodi”

Chcete sa naučiť monitorovať netopiere, spoznať život včely alebo koňa a uvidieť zubrov? Ak vás zaujíma téma biodiverzity, tento workshop je pre vás ako stvorený.

Termíny: 8.-9.4.2016 / 31.5.-1.6.2016
Miesto konania:
zámok v Topoľčiankach a blízke okolie


Strom života organizuje pre svojich členov združených v Kluboch Stromu života workshop na tému biodiverzita s názvom “Sme na jednej lodi”. Workshop je určený pre členov vo veku 11 až 15 rokov (piatakov až deviatakov) v doprovode učiteľa, prípadne rodiča. Akciou vás budú sprevádzať lektori zo Stromu života.

Ako sa prihlásiť: Voľné miesto pre jeden Klub je už len na prvý termín workshopu. Záujemcovia kontaktujte Stanku na [email protected] alebo telefonicky: 0908 109 168.

Na workshop si treba priniesť písacie potreby, baterku alebo čelovku, vhodnú turistickú obuv a oblečenie, prezuvky a prípadne fotoaparát. Predpokladaný začiatok workshopu je o 9.30 hod. a ukončenie na druhý deň o 14.00 hod. Začiatok a koniec workshopu mierne prispôsobíme plánovaným príchodom a odchodom účastníkov.

Doplňujúce informácie:
Náklady spojené s ubytovaním, stravou a cestovaním hradí v plnej výške Strom života. Po absolvovaní seminára vystavíme každému účastníkovi potvrdenie o účasti. Bližšie pokyny pre účastníkov zašleme prihláseným záujemcom. V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected] alebo telefonicky: 0908 109 168.

Poučenie: Z workshopu bude vyhotovená fotodokumentácia. Účastník workshopu svojou účasťou súhlasí s tým, že Strom života môže tento foto-záznam použiť podľa potrieb organizácie Strom života a to za účelom motivácie iných detí a škôl, aby sa zapojili do činnosti organizácie Strom života.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory