Týždeň pre Zem 2016 | Strom života

Týždeň pre Zem 2016

Strom života vyhlasuje pravidelnú súťaž Týždeň pre Zem. Súťaž je určená len pre členov Klubov Stromu života. Uzávierka súťaže je 30.4.2016.


Organizácia spojených národov pre výživu a poľnohospodárstvo vyhlásila rok 2016 za Medzinárodný rok strukovín. Fazuľa, šošovica, hrach či cícer – tieto plodiny predstavujú dôležitú súčasť nášho jedálnička. Ich semená sú bohatým zdrojom rastlinných bielkovín, škrobu, vlákniny, esenciálnych mastných kyselín, vitamínov a minerálnych látok. Obohacujú pôdu o dusík, vďaka čomu sa dá ušetriť na spotrebe priemyselných dusíkatých hnojív. Používajú sa aj ako výživné krmivo pre zvieratá.


Podrobné podmienky súťaže Týždeň pre Zem 2016:
Súťaž je určená len pre členov Klubov Stromu života. Ak chce byť Klub SŽ zaradený do hodnotenia, musí zrealizovať minimálne 3 z vyhlásených aktivít pre zvolenú úroveň. Práce vyhodnotí porota, ktorou je Rada Stromu života. Porota udelí 3 ceny. Víťazné Kluby získajú okrem vecných cien aj diplom.

Miniobrazok manual
Zadanie súťaže   Manuál pre deti s handicapom

Súťažné práce zašlite najneskôr do 30. apríla 2016
emailom na [email protected] alebo poštou na adresu:
Strom života
Trnavská cesta 7
831 04 Bratislava
Obálku označte heslom: „Týždeň pre Zem
Formuláre prezenčnej listiny a záverečnej správy z podujatia si môžete stiahnuť tu.Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory