Májový Strom | Strom života

Májový Strom

Zamysleli ste sa nad tým, ktoré vynálezy patria medzi najvýznamnejšie? Možno vám napadne, že by to mohla byť elektrina, internet alebo auto. Určiť poradie vynálezov je asi nemožné, pretože každý z nich priniesol ľudstvu niečo nové a veľkolepé. Začítajte sa do májového čísla a spoločne si o tom povieme viac.


stromakA ak si budete chcieť od vynálezov trochu oddýchnuť, môžete sa začítať do pravidelných rubrík z evolučného triumfátora a módy, vylúštiť hlavolamy, vytlačiť si plagáty alebo vyskúšať si rôzne pokusy. V tomto čísle nájdete aj zadanie ekovýchovnej súťaže Dni biodiverzity / Nevzdávaj to. Uzávierka súťaže je 03.06.2016. Novinkou tohto mesiaca je zvučka v rámci Vedeckého okienka.

Prajeme vám príjemné čítanie.Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a v rámci projektu podporeného z dotácie Deutsche Bundesstiftung Umwelt.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory