Postavme naše mesto na nohy! | Strom života

Postavme naše mesto na nohy!

Máte radi svoje mesto? Ak áno, zapojte sa do najväčšieho slovenského podujatia dobrovoľníkov. V jubilejnom desiatom ročníku pripravil Strom života akcie až v troch slovenských mestách – v Bratislave, Trenčíne a Partizánskom. Ak máte voľno 10. a 11. júna, pridajte sa k nám. Určite neoľutujete.


Naše mesto je celoslovenské podujatie, ktoré organizuje Nadácia Pontis. Podujatie Naše mesto prepája nápady neziskových organizácii s firemnými dobrovoľníkmi a dobrovoľníkmi z radov verejnosti. Na stránke nasemesto.sk si môžete vybrať podujatie podľa vlastnej chuti a následne sa naň prihlásiť. Prihlasovanie sa začína v stredu 5.5. o 10:00. 

Zapojte sa aj vy do aktivít, ktoré ponúka tento rok Strom života. Kliknutím na ikonu nižšie budete presmerovaný na stránku konkrétnej aktivity. Okrem nižšie uvedených podujatí sa čistenie Malého Dunaja koná aj v piatok 10.6. V tento deň je podujatie určené pre firemných dobrovoľníkov.

Piatok 10.6

 

 

kladivo Trencin
ihrisko partizanske

Sobota 11.6

 

 

kanoe cistenie
ihrisko partizanske

Veríme, že aj tento rok nám bude počasie priať a už teraz sa tešíme na vašu účasť.
Ak chcete vedieť, ako prebiehalo Naše mesto minulý rok, pozrite si nasledovné video.

 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory