Aj my chceme mať slogan | Strom života

Aj my chceme mať slogan

Milí členovia, pomôžte nám nájsť pútavý slogan, ktorý by sme chceli používať na našej webovej stránke a aj na propagačných materiáloch už od septembra.
Šikovných kreatívcov odmeníme darčekom.


Viackrát ste nás prekvapili svojou kreativitou, preto si myslíme, že ste vhodnými kandidátmi na návrh sloganu Stromu života. S nádejou vám kladieme otázku: Čo si predstavíte, keď sa povie „Strom života, občianske združenie“? Aký slogan by nás vystihoval?

Čo je to slogan?

Slogan je krátky textový útvar zložený len z niekoľkých slov. Mal by zaujať a vryť sa ľuďom do pamäti a byť pritom spájaný so Stromom života. Slogan by mal byť ľahko zapamätateľný, výstižný a originálny. Pri jeho tvorbe môžete (ale nemusíte) využiť rým, dvojzmysel alebo prenesený význam. Určite sa vyhnite vulgarizmom alebo podobnosti so sloganmi iných firiem či organizácií.

Návrhy sloganov nám zašlite emailom na [email protected] do 24.6.2016. Veľmi nás  potešíte, ak nám zašlete aj fotografie z vašej kreatívnej tvorby,.

Ďakujeme vám za pomoc.


 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory