Koncerty Eco Tour pre Stromákov s výraznou zľavou | Strom života

Koncerty Eco Tour pre Stromákov s výraznou zľavou

ŠPECIÁLNA PONUKA PRE STROMÁKOV! Počas jesene 2016 vám ponúkame jedinečnú príležitosť prihlásiť sa na populárny eko-výchovný koncert ECO TOUR s Thomasom Puskailerom a Martinom Madejom o 150-200€ lacnejšie.


ECO TOUR je séria výchovných koncertov, ktorá sa snaží priblížiť tematiku životného prostredia a ekológie žiakom a študentom základných a stredných škôl na Slovensku. Nenásilnou a zábavnou formou tak zvyšuje ich environmentálne povedomie a buduje ich pozitívny a ohľaduplný vzťah k životnému prostrediu.

Základom koncertov je bohatý interaktívny program, ktorý je koncipovaný tak, aby postupne gradoval a držal si od začiatku až do konca pozornosť divákov. Program trvá jednu hodinu a je doplnený aj výbornými pesničkami, krátkymi videami (eko-odkazmi) so známymi osobnosťami šou biznisu a ako napríklad s Adelou Banašovou, Sajfom a Nelou Pociskovou. Deti si tiež budú môcť zasúťažiť a získať zaujímavé ceny, na záver ich poteší autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja. Zúčastnená škola navyše obdrží balíček metodických materiálov zameraných na problematiku environmentálnej výchovy.

Výchovné koncerty vám ponúkame v troch variantoch: prvým je ECO TOUR, ktorý študentom priblíži tematiku recyklácie. Druhým variantom je ECO MOBILITY TOUR, ktorý študentov oboznamuje s problematikou mobility v mestách. Poslednou tematikou je sklo a jeho význam, ktorú študentom predstaví ECO GLASS TOUR.

Pre školy s fungujúcimi Klubmi SŽ ponúkame výchovný koncert na zvolenú tematiku za 350€ miesto pôvodných 500€. Navyše, ak sa vám podarí dohodnúť dva koncerty na jednom mieste, každý koncert bude lacnejší o ďalších 50€. Škola zabezpečuje iba miesto koncertu, pričom môže ísť o kultúrny dom, ale aj školskú telocvičňu či iný vhodný priestor.

Koncerty sa budú konať v dohodnutých termínoch nasledovne:

SEPTEMBER: Východné Slovensko
OKTÓBER: Stredné Slovensko
NOVEMBER: Západné Slovensko

POZOR: AKCIA JE POČTOM LIMITOVANÁ

Svoj záujem nám nahláste e-mailom na [email protected], pričom nezabudnite uviesť o akú tému máte záujem (odpady, doprava alebo sklo). Presnejšie termíny si dohodneme s vybranými školami, pričom mesiac pred koncertom bude potrebné uhradiť zálohovú faktúru vo výške 100 €.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory