Naše mesto 2016 | Strom života

Naše mesto 2016

Strom života bol aj tento rok súčasťou najväčšieho slovenského podujatia firemných dobrovoľníkov s názvom Naše mesto. Sme nesmierne hrdí, pretože sa nám podarilo dosiahnuť rekord. Do našich aktivít, ktoré sme usporiadali až v troch mestách – v Trenčíne, Partizánskom a v Bratislave, sa zapojilo neuveriteľných 140 odhodlaných ľudí.


Novými aktivitami, do ktorých sa firemní dobrovoľníci mohli zapojiť, boli tvorba experimentálneho ihriska pre deti z materskej školy v Partizánskom a skrášľovanie areálu základnej školy formou paletového sedenia v Trenčíne. Treťou, už klasickou aktivitou, bolo čistenia Malého Dunaja. Počas troch dní sa nám podarilo vytiahnuť z vody približne 10 metrov kubických odpadu vrátane rôznych kuriozít. Ale o nich sa už dozviete viac vo videu nižšie.

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom, ktorí prejavili záujem o naše podujatia, Nadácii Pontis a Petrovi Petríkovi z Novej Dedinky (splavma.sk) za zabezpečenie lodiek a likvidáciu odpadu.

 

Fotodokumentácia Trenčín:

Fotodokumentácia Partizánske:

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory