Pravidelné súťaže pre deti | Strom života

Pravidelné súťaže pre deti

V časopisoch Stromáčik a Strom vyhlasujeme pravidelné súťaže, do ktorých sa oplatí ísť naplno. V školskom roku 2016/2017 ich bude celkovo 13, plus otvoríme aj ďalší ročník vedomostnej súťaže pre talentované deti. Aby ste nič nepremeškali, poznačte si do kalendára termíny súťaží alebo si vytlačte plagát.


Každá súťaž je vyhlásená na 2 mesiace (okrem Envitalentu). Bez stresu si sami môžete určiť, kedy sa súťažným aktivitám budete venovať. Ak sa súťaž spája s oslavou konkrétneho medzinárodného dňa, odporučíme vám vhodný týždeň realizácie.

Našou snahou je, aby sa do súťažných aktivít zapojilo čo najviac detí, ale zároveň, aby účasť v súťaži bola pre ne výzvou. Aktivity pre staršie deti preto pripravujeme v dvoch úrovniach náročnosti. Podľa schopností detí si vyberiete tie, ktoré sú pre ne vhodnejšie. Ak pracujete s hendikepovanými deťmi, môžete využiť naše návrhy na úpravy aktivít alebo si úlohy môžete upraviť aj sami.

 

Poznámka: časopis Strom vychádza počas školského roka na začiatku mesiaca a Stromáčik v polovici mesiaca. Súťaže sú určené len pre členov Stromu života.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory