Zemepán na Agrokomplexe | Strom života

Zemepán na Agrokomplexe

Ak budete mať v dňoch 18.-21.8. cestu okolo Nitry, radi sa s vami stretneme na Agrokomplexe v pavilóne M1. Martin, Zuzka a Stanka vás v bielych košeliach privítajú v stánku Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre, ktorá nás prichýlila pod svoju strechu.


Okrem ponúkaným aktivít Stromu života vám v stánku predstavíme nový webový magazín Zemepan.sk, v ktorom každý mesiac nájdete články na odborné témy, publicistiku a reportáže, ale aj dôležité informácie, rady a zaujímavosti z oblasti duálneho vzdelávania a drobného farmárčenia. V rámci magazínu budú mať aj školy a študenti priestor na propagáciu vlastných podujatí a iných akcií pre verejnosť.

Magazín je určený pre študentov stredných a vysokých škôl so zameraním na poľnohospodárstvo, potravinárstvo, záhradníctvo a floristiku, taktiež aj pridruženú agro- a komunálnu mechanizáciu, ale aj ekonomiku, manažment a IT v rámci agro-sektora. Prístup ku kompletnému obsahu budú mať len členovia Stromu života (starší ako 15 rokov).

Príďte na Agrokomplex a my vám povieme o magazíne viac. Tešíme sa na vás.


Doplňujúce informácie: členské pre mládež do 19 rokov (vrátane) je 0 €, od 20 do 26 rokov 1,50 € a od 27 rokov 3 € ročne. Študenti SPU v Nitre budú mať registráciu zdarma bez obmedzenia veku do 31.12.2016. Členský príspevok je možné uhradiť v hotovosti v Kancelárii SŽ, poštovou poukážkou alebo prevodom na číslo účtu 2622107100/1100 (Tatrabanka, a.s.), IBAN: SK3911000000002622107100, SWIFT/BIC: TATRSKBX. Do správy pre prijímateľa uveďte vaše priezvisko.


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory