Pobočka Stromu života v Nitre | Strom života

Pobočka Stromu života v Nitre

Od septembra pre vás otvárame novú pobočku v Nitre. Stromákov nájdete na Farskej ulici č.10, na druhom poschodí. Pobočka v Nitre bude mať za úlohu organizovať workshopy pre deti a semináre a konferencie pre učiteľov. Úlohou pobočky je aj rozvíjať spoluprácu s nitrianskymi vysokoškolákmi, ktorí sa budú podieľať na príprave magazínu Zemepán a mesačníka Strom.


Okrem špecifického zamerania pobočky sú jej pracovníci pripravení poskytnúť vám aj odbornú a metodickú pomoc pri riešení projektov Stromu života alebo odpovedať vám na všetky otázky týkajúce sa chodu vášho Klubu. Tak isto ako v Bratislave si tu môžete osobne zapožičať aj prístroje pre praktické merania v rámci Bioprofilov miest a obcí Slovenska.

V pobočke nás zastihnete v pondelok až štvrtok od 15:00 do 18:00 hodiny a v piatok od 8:00 do 18:00. Stretnutia si prosím dohodnite dopredu na telefónnych číslach 0948/525880 (Braňo, [email protected]) alebo 0908/109168 (Stanka, [email protected]).

Tešíme sa na vašu návštevu.

Zväčšiť mapu

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory