Septembrový Strom práve vychádza | Strom života

Septembrový Strom práve vychádza

Zvieratá, podobne ako ľudia, majú svoju osobnosť a charakter. Prihovárajú sa nám pomocou rôznych signálov, ktorými dávajú najavo ako sa cítia a čo práve prežívajú. Ak sa chcete o signáloch zvierat dozvedieť viac, začítajte sa do nového vydania časopisu Strom.


stromakVítame vás v novom školskom roku. Už sme sa na vás nesmierne tešili. Aby sa vám začiatok roka rozbehol pozvoľna, pre septembrové číslo časopisu Strom sme zvolili nenáročnú tému “Domáce zvieratká”. Nezabudli sme ani na pravidelné rubriky – evolučného triumfátora, módu alebo na hlavolamy, plagáty či námety na rôzne pokusy a hry. V časopise nájdete aj zadanie prvého kola Envitalentu a zadanie ekovýchovnej súťaže Spoločenstvo stromov. Miernou obmenou prešlo Vedecké okienko. Ku Katke Juríkovej sa od septembra pridala Dominika Morávková zo skupiny S Hudbou Vesmírnou. Tentokrát dievčatá hľadajú odpoveď na otázku, či je možné zmerať lásku.
Prajeme vám príjemné čítanie.Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a v rámci projektu podporeného z dotácie Deutsche Bundesstiftung Umwelt.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory