Októbrový Strom je o závislostiach | Strom života

Októbrový Strom je o závislostiach

Láka vás predstava pomaškrtiť si na čokoláde, ktorú vidíte v reklame? Odoláte? Alebo hneď lovíte v tajných domácich zásobách, či nebodaj vyrážate rovno do obchodu? O rôznych závislostiach si povieme viac v novom vydaní časopisu Strom.


stromak Nezabudli sme ani na pravidelné rubriky – evolučného triumfátora, módu alebo na hlavolamy, plagáty či námety na rôzne pokusy a hry. V časopise nájdete aj zadanie druhého kola Envitalentu a zadanie fotografickej súťaže Zrkadlo duše, v ktorej hľadáme krásu okolo nás. Katka Juríková a Dominika Morávková sa tentokrát vo Vedeckom okienku porozprávajú o tom, ako sa prejavuje závislosť od internetu.
Prajeme vám príjemné čítanie.Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a v rámci projektu podporeného z dotácie Deutsche Bundesstiftung Umwelt.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory