Vyhodnotenie fotografickej súťaže Zrkadlo duše 2016 | Strom života

Vyhodnotenie fotografickej súťaže Zrkadlo duše 2016

Fotografia je úžasný prostriedok na zachovanie obrazu, či dokonca nezabudnuteľného momentu. V zadaní súťaže bolo uvedené, že: „Fotografia má zázračnú schopnosť zvečniť krásu, ktorú stvorila príroda alebo človek. Neraz nás takýto výtvor privádza do úžasu a niečo sa v našom vnútri pohne.“ a presne tak to bolo aj teraz. 7. ročník súťaže nám priniesol množstvo zaujímavých fotografií, pričom mnohé z nich nás naozaj priviedli do úžasu, či už kompozíciou, krásou foteného subjektu či zachyteného momentu. Zrkadlo duše sa teší stále väčšiemu záujmu detí. Tento rok sa do súťaže zapojilo 38 klubov a porota mala neľahkú úlohu hodnotenia viac ako 300 fotografií.


Práce vyhodnotila porota v dvoch vekových kategóriách. Okrem víťazov získavajú ďalší 28 stromáci Diplom uznania poroty. Siedmi z mladšej kategórie a dvadsaťjeden stromákov zo staršej kategórie. Všetkým oceneným srdečne blahoželáme.

Mladší stromáci
1. miesto
“Mám rád pohľad na farebnú oblohu.”
Janko Šálka

Klub Čimhová z Čimhovej
2. miesto
“Zatúlaná húsenička motýľa ma potešila a odfotila som si ju.”
Zuzana Červenáková

Klub Raj z Dobšinej
3. miestosto
Aj v upršaný deň sa dajú nájsť takéto krásy. Tie rozhádzané listy nie sú veľmi pekné, ale zblízka je dážď na nich super.”
Samuel Balogh
Klub Žitava z Bešeňova
Starší stromáci
1. miesto
“Veľmi rada sa s tebou podelím o moje jedlo. Dobrú chuť!”
Michaela Vargová

Klub Enviroklub z Horných Salíb
2. miesto
“Čaro samoty”
Andrej Gál

Klub Večianske veveričky zo Šale
3. miesto
“Púpava po daždi”
Terézia Koleková

Klub Crocus z Hlohovca

Pozrite si vyhodnotenie v nasledujúcej videoprezentácii:


Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory