Aprílový Strom – Prírodné živly | Strom života

Aprílový Strom – Prírodné živly

Vedeli ste, že prírodné živly dokážu nielen ničiť, ale aj tvoriť? Príkladom sú nádherné krajinné oblasti, kamenné útvary, studené plesá alebo horúce gejzíry. Čítajte viac o tejto téme v novom vydaní časopisu Strom.


stromak Nezabudli sme ani na pravidelné rubriky – evolučného triumfátora, módu alebo na hlavolamy, plagáty či námety na rôzne pokusy a hry. V časopise nájdete aj zadanie projektovej časti Envitalentu s názvom Envitalent – výskumník a zadanie ekovýchovnej súťaže “Týždeň pre Zem 2017“, ktorá je tento rok zameraná na udržateľný turizmus. Katka Juríková a Dominika Morávková sa tentokrát vo Vedeckom okienku porozprávajú o tom, či je to naozaj tak, že sa živly zbláznili.
Prajeme vám príjemné čítanie.Aktivita je realizovaná v rámci projektu podporeného z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory