Výtvarná súťaž “Budúcnosť sveta” | Strom života

Výtvarná súťaž “Budúcnosť sveta”

Slovenská inovačná a energetická agentúra vyhlásila pre žiakov základných škôl a prvých ročníkov osemročných gymnázií druhý ročník výtvarnej súťaže s názvom Budúcnosť sveta. Súťaží sa v dvoch kategóriách – mladší žiaci (1.-4. ročník) a starší žiaci (5.-9. ročník). Okrem vecných cien (smart hodinky, elektronická čítačka kníh) môžete vyhrať aj zájazd do Energolandu v Mochovciach pre celú triedu. 


Aké technológie budeme v budúcnosti využívať? Ako bude vyzerať naša každodenná realita? Aké zdroje energie sa stanú súčasťou nášho života? Na vaše odpovede formou výtvarných diel sa tešia naši kamaráti zo SIEA.

Bližšie podmienky súťaže:

Jeden žiak môže zaslať len jedno dielo. Súťažné dielo je potrebné nascenovať alebo odfotiť a nahrať na internetovú stránku súťaže www.buducnostsveta.sk do 30.apríla 2017 (23:59). Pri nahrávaní fotky nezabudnite uviesť všetky potrebné údaje (názov kresby, meno a priezvisko súťažiaceho, súťažná kategória, názov školy, meno učiteľa, email na učiteľa).
Návštevníci webovej stránky môžu za jednotlivé súťažné diela hlasovať. Dielo s najvyšším počtom hlasov bude odmenené špeciálnou cenou – výtvarnými pomôckami. Výherca výletu do Energolandu pre celú triedu sa určí žrebovaním spomedzi všetkých súťažiacich.
Podrobnejšie sa o podmienkach súťaže dočítate tu.

Všetkým stromákom držíme palce. Budeme veľmi radi, ak nám dáte vedieť, že ste sa do tejto súťaže zapojili.

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory