Postavme naše mesto na nohy aj tento rok! | Strom života

Postavme naše mesto na nohy aj tento rok!

Máte radi svoje mesto? Ak áno, zapojte sa aj tento rok do najväčšieho slovenského podujatia dobrovoľníkov. V jedenástom ročníku pripravil Strom života akcie v dvoch slovenských mestách – v Bratislave a Poprade. Akcie sa budú konať v piatok 9.6. a v sobotu 10.6. Pridjate sa aj vy! Určite neoľutujete.


Naše mesto je celoslovenské podujatie, ktoré organizuje Nadácia Pontis. Podujatie Naše mesto prepája nápady neziskových organizácii s firemnými dobrovoľníkmi a dobrovoľníkmi z radov verejnosti. Na stránke nasemesto.sk si môžete vybrať podujatie podľa vlastnej chuti a následne sa naň prihlásiť. Prihlasovanie sa začína v stredu 4.5. o 10:00.

Zapojte sa aj vy do aktivít, ktoré ponúka tento rok Strom života. Kliknutím na ikonu nižšie budete presmerovaný na stránku konkrétnej aktivity. Okrem nižšie uvedených podujatí sa čistenie Malého Dunaja koná aj vo štvrtok a piatok (8.6. a 9.6). V tieto dni je podujatie určené pre firemných dobrovoľníkov.

piatok

 

kladivo poprad

sobota

 

kanoe cistenie

Veríme, že aj tento rok nám bude počasie priať a už teraz sa tešíme na vašu účasť.
Ak chcete vedieť, ako prebiehalo Naše mesto minulý rok, pozrite si nasledovné video.

 

Komentáre

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory